Hlavní partner

Další činnost 2021

Dětský den
2. 6. 2021, Šestajovice
První červnový tréning oddílu lehké atletiky měl podobu Děstkého dne. Toho se účastnily i děti z oddílu běhu. Akce se konala na běžeckém oválu, kde jsme využili i další přilehlá sportoviště. Děti si vyzkoušely různé překážkové běhy, skok do dálky, hod míčem nebo "raketou" a další soutěžní disciplíny. Za zvládnutí úkolů na naše malé sportovce čekala malá sladká odměna.

detskyden


Soustředění
10. - 17. 7. 2021, Chorvatsko
V červenci se vydaly tři rodiny z našeho spolku na společnou dovolenou do Chorvatska. V rámci dovolené proběhlo i soustředění, které se kromě jiných aktivit zaměřilo i na běhání. Běhali jsme vždy ráno, kdy byly teploty ještě přívětivé. Naše trasy vedly podél mořského pobřeží, takže kromě běžeckého zážitku jsme si během sportování mohli vychutnávat i krásy přímořské krajiny.

chorvatsko


Soustředění v Jizerských horách
22. - 24. 10. 2021, Janov nad Nisou
Po třech letech jsme obnovili soustředění v Jizerských horách. Ubytováni jsme byli opět v penzionu chata Tereza. I když jsme se tentokrát do Jizerek vydali o měsíc později než obvykle, počasí nám docela přálo. V neděli bylo dokonce krásně slunečno. Program soustředění se sestával dopoledne z tréninků, které perfektně připravila naše trenérka Kája. Obsahem tréninků byly atletické techniky proložené soutěžemi a cvičeními v zábavné formě. Odpoledne jsme se vydávali na horské túry. V sobotu jsme si vyšlápli k rozhledně Bramberk, v neděli na kopec Severák.

soustredeni_jh


Cesta do země světlušek
13. 11. 2021, Šestajovice
Náš spolek se spolupodílel na pořádání obecní kulturní akce Cesta do země světlušek. Naše dvě členky Klárka a Karolínka se zhostily role světlušek, které vedly lampionový průvod z historického centra odce do parku na Balkáně. Zde se nacházela vesnička, ve které světlušky bydlí.

Světlušky


Vánoční setkání
Šestajovice, 24.12.2021
Na Štědrý den dopoledne jsme se sešli spolu s našimi rodinami. Odpočívadlo u cyklostezky se rychle zaplnilo vánočními dobrotami, které dodaly naše šikovné hospodyňky. Příjemné popovídání jsme zakončili jak jinak než sportem. Všichni jsme si zaběhli v symbolickém tempu jeden 800m okruh.

vanocni setkani 21


Silvestrovské koupání
31.12.2021, Lázně Toušeň
Oddíl otužování zakončil rok 2021 samozřejmě výjezdem na jezero a koupáním. Na Silvestra se naši otužilci vydali do obce Lázně Toušeň, kde se ponořili do studených vod jezera Malvíny. Tentokráte se, jako diváci, výjezdu účastnili i nečlenové oddílu z řad našeho spolku. Za jejich podpory tak naši otužilci oslavili konec starého roku.

silvestr_otuz