Hlavní partner

Další činnost 2022


Velikonoční trénink
13. 4. 2022, Šestajovice
V týdnu před Velikonocemi proběhl společný trénink dětských oddílů lehké atletiky a běhu. Pro děti byly připraveny sportovní disciplíny s velikonoční tématikou. A samozřejmě za každý splněný úkol děti dostaly velikonoční odměnu.

velikonoce


Svatba
10. 9. 2022, Praha
V sobotu 10. 9. 2022 se vydali na společný běh životem naši členové Denisa Dvořáková a Petr Veselý. Obřad proběhl v zámeckém parku v Dolních Počernicích. Denise a Petrovi přejeme hodně štěstí.

svatba


Soustředění
23. - 25. 9. 2022, Janov nad Nisou
Poslední zářijový víkend jsme se vydali do Jizerských hor, kde proběhlo běžecké soustředění. Soustředění se účastnili naši členové a jejich rodinní příslušníci. Dopoledne probíhali společné tréninky. Následoval výběh pro dospělé, kteří v kopcích Jizerských hor absolvovali v sobotu 14 km a v neděli 8 km. V sobotu odpoledne jsme si udělali túru na Královku. V neděli odpoledne jsme s dětmi vyrazili do Liberecké ZOO.

janov


Divadlo
V úterý 15. listopadu se členové otužileckého oddílu vydali za kulturou do Horních Počernic. V tamějším divadle navštívili představení Normální debil. Tato divadelní hra vznikla na motivy knihy Roberta Bellana, vydané pod stejným názvem. Hra je retro komedie, ve které autor popisuje své dětství v době socialistického Československa.

normalni_debil


Vánoční punč
První prosincovou neděli uspořádala obec Šestajovice tradiční akci Předvánoční setkání. Součástí této akce je soutěž o nejlepší vánoční punč. Této soutěže se zúčastnil i náš spolek. Hlavní přípravy punče se opět ujala Kája Hanáková. A to velmi dobře, protože náš punč soutěž vyhrál.


Vánoční setkání
Na štědrý den dopoledne jsme se sešli na cyklostezce, kde proběhlo setkání členů našeho spolku spolu s jejich rodinnými příslušníky. Popřáli jsem si pěkné svátky a jako každý rok jsme si symbolicky zaběhli 800 m.


Silvestrovské koupání
Poslední den roku 2022 se členové našeho oddílu otužování sešli u jezera v Lázních Toušeň. Zde se rozloučili se starým rokem jak jinak než plaváním v ledové vodě. I když otužilci by asi ten den vodu za ledovou nenazvali, studená byla dost. Tak snad se naši otužilci sekání ledu dočkají na začátku nového roku.