Hlavní partner

Další činnost 2023

Sázení stromu a Běh pro Miminka do dlaně
7. 5. 2023, Šestajovice
Kromě sportovní činnosti se náš spolek zabývá i dobročinnými aktivitami. 7. května jsme spojili dvě takové aktivity.
1. Sázení stromu
Naši členové mezi sebou vybrali částku 4.500 Kč. Za tyto peníze jsme koupili strom, který jsme darovali obci a zasadili jej v obecním arboretu v ulici Manželů Starých.
2. Běh pro Miminka do dlaně
Běh pro Miminka do dlaně je symbolický běh, v rámci něhož naši členové věnovali částku 3.600 Kč na projekt Miminka do dlaně, který podporuje neonatologická oddělení (péče o předčasně narozená miminka).

sazeni


Ukliďme Šestajovice
22. 4. 2023, Šestajovice
Členové našeho spolku se účastnili akce Ukliďme Šestajovice. Akci pořádá další místní spolek Rybářský spolek Beranka za podpory obce. Během akce se nasbíralo 330 kg odpadů.

Úklid 2


Jarní soustředění v Jizerských horách
16. - 18. 6. 2023, Janov nad Nisou
V červnu jsme byli na víkendovém soustředění v Jizerských horách. Dopoledne byla věnována společnému atletickému tréninku. Dospělí pak před obědem absolvovali běžecký trénink v podobě oběhnutí vodní nádrže Josefům důl (14 km). Sobotní odpoledne jsme strávili na Janovském jarmarku, který probíhal pár set metrů od našeho ubytování. Zde si naše děti užili spousty atrakcí vč. jízdy na ziplinu. V neděli odpoledne jsme se cestou domů zastavili na janovské bobové dráze, kde si děli užily zakončení soustředění.

janov


Jesus Christ Superstar
5. 10. 2023
V říjnu jsme byli v Hudebním divadle Karlín. Navštívili jsme představení Jesus Christ Superstar. Muzikál - rocková opera od Andrew Lloyd Webbera z roku 1969 i dnes nadchne mnoho hudebních fanoušků. V roli Jesuse vystoupil Václav Noid Bárta, který převzal štafetu v hlavní roli po skvělém Kamilu Střihavkovi.
JCS


Ukliďme Šestajovice
14.10.2023, Šestajovice
Opět jsme se účastnili akce Ukliďme Šestajovice. Někteří naši členové se připojili k úklidu odpadků. Jiní se chopili barvy a štětců a vydali se natírat odpadkové koše, které byly posprejované nebo počmárané.
Úklid 3


Podzimní soustředění v Jizerských horách
20. - 22. 10. 2023, Janov nad Nisou
V říjnu jsme organizovali další soustředění v Jizerských horách. Opět jsme měli základnu v chatě Tereza v Janově nad Nisou. V sobotu bylo pěkné počasí. Dopoledne jsme absolvovali trénink. Odpoledne jsme se vydali na túru k vodopádům Jeleního potoka. Členové otužileckého oddílu se pak ještě vydali na koupání ve vodní nádrži Mšeno v Jablonci nad Nisou. Voda měla 13,5 stupňů. Neděle byla deštivá, proto jsme se s dětmi vydali do Liberce, kde jsem navštívili místní DinoPark.
janov podzim


Vánoční setkání
24. 12. 2023, Šestajovice
Mezi naše tradice patří Vánoční setkání. Naši členové i s jejich rodinami se i letos sešli na cyklostezce, kde jsme spolu strávili trochu vánočního času. Také jsme si všichni symbolicky zaběhli 800 m. Na závěr nechybělo vzájemné přání všeho nejlepšího do roku 2024.

Silvestrovské koupání
31. 12. 2024, Lázně Toušeň
Poslední den roku 2023 oslavili členové našeho otužileckého oddílu jak jinak než koupáním v přírodě. Silvestrovské počasí našim otužilcům podmínky pro extra výkony neposkytlo...teplota vzduchu 7 °C, teplota vody 4 °C. Takže přání do nového roku bylo jasné: Ať se tuto zimu ještě dočkáme koupání, kdy se do vody budeme muset prosekávat ledem.