Hlavní partner

Zajímavosti 2016Na přednášce u Víta Chaloupky
15. 6. 2016
Vít Chaloupka, bývalý český kulturista a státní trenér české reprezentace fitness, nyní dietolog, fitness konsultant a autor knih o zdravé výživě a naši členové Karolina Hanáková, Denisa Dvořákova a Petr Veselý, kteří se zúčastnili jeho přednášky.
Chaloupka

Setkání s Jarmilou Kratochvílovou

10. 9. 2016 jsme se v Chrudimi zúčastnili lidového běhu a závodu na 10 km Chrudimská Pernštejn desítka. Ceny zde předávala držitelka světového rekordu na 800 m paní Jarmila Kratochvílová. Bývalá československá reprazentantka se s námi ochotně vyfotila, takže to jsme my a paní Jarmila Kratochvílová.
Chrudim Jarmila KratochvílováPéťa P. na Instagramu Leoše Mareše
11. 9. 2016 jsme běželi v rámci Grand Prix Praha závody na 5 a 10 km. Mezi závodníky byl i moderátor Leoš Mareš, který na svém instagramu umístil svoji fotografii ze závodu. A kdopak to běží vlevo za ním? Naše členka Péťa Procházková. Zatímco Leoš běžel s úsměvem, Péťa bylo opět v plném soustředění.
Instagram Leoš Mareš


Běžecká škola Miloše Škorpila
13. - 16. října 2016 čtyři členové našeho spolku absolvovali Běžeckou školu Miloše Škorpila. Kromě osvědčení o absolvování běžecké školy jsem si přivezli i fotku, kde jsme s největším českým propagátorem běhu zachyceni.
Miloš Škorpil