Závody 2017 červenec

Lívancový pohár
1. 7. 2017, Praha
První prázdninové kolo Lívancového poháru vyšlo přímo na 1. 7. Počasí bylo pro běh velmi příjemné. I přesto, že začaly prázdniny, se na start postavila početná skupina běžců.
Nejlepších výsledků z našich běžců tentokrát dosáhli v kategorii muži Luba Jokel na 4. místě s osobním rekordem 11:41, v kategorii ženy Karolina Hanáková na 23. místě s časem 14:56, v kategorii kluci Honza Tatar na 10. místě s časem 6:58 a v kategorii holky obsadila 12. místo Maruška Tatarová s časem 8:30.

Lochovice - Plešivec
6. 7. 2017, Lochovice
Závod patří do poháru Běhů do kopců v Praze a okolí. Počasí bylo spíše teplejší, proto se všichni závodníci po výběhu z Lochovic již těšili, až vběhnou do stínu nedalekého lesa. Tato trať je však poměrně náročná, a tak ani chládek lesa nezabránil tomu, že závodníci přiběhli do cíle pořádně upocení.
Za náš spolek se závodu účastnil Luba Jokel, který ve své kategorii až doslova pár metrů před cílem přišel o třetí místo. Dalšími našimi účastníky byly Petra Dvořáková a Tomáš Dvořák.

Video ze závodu naleznete zde.

šumava

Běhej lesy
21. 7. 2017, Šumava
Aiko byl nemocný, proto Helena běžela s půjčeným psem. Protože se Helena s fenkou německého vlčáka Ebi vůbec neznali, je čtvrté místo skvělým výsledkem.

Libeř - Radlík
22. 7. 2017, Libeř
Další závod v rámci poháru Běhů do kopců v Praze a okolí proběhl za poměrně příjemného tepla v obci Libeř. Trať svým profilem patří mezi ty náročnější v rámci celého poháru, ale na druhou stranu k těm nejkratším.
V kategorii 50-59 let obsadil  1. místo s časem 12:19 min Luba Jokel.

Běh za Sliveneckou Saní
25. 7. 2017, Praha
Krátce po závodě v obci Libeř proběhl další závod v rámci poháru Běhů do kopců v Praze a okolí. Tentokrát v Praze ve Slivenci. Počasí bylo na běhání příjemné, trať i po nočním dešti v zásadě suchá. Jedná se o poměrně rychlou trať, kdy pouze cca 1. km je skutečný závod do vrchu, pak se trať narovnává, aby poslední kilometr byl po "zvlněné rovině". Tentokrát se Luba Jokel musel spokojit v kategorii 50 - 59 let se 4. místem, když trať proběhl v čase 12:07 min.