Závody 2018 červenec

Lívancový pohár
7. 7. 2018, Praha
Červencového Lívance se zúčastnil v kategorii kluci Víťa Jokel, který obsadil pěkné 5. místo. Mezi ženami za nás bojovaly Kája Hanáková (16. místo) a Péťa Dvořáková (35. místo). V kategorii muži obsadil 7. místo Luba Jokel a 39. místo Tomáš Dvořák.

Horská výzvašumava helena
21. 7. 2018, Šumava
Helena a Aiko opět stáli na startu trasy Long na Šumavě, která měřila něco kolem 65 km, tentokrát s cílem přežít, zbytečně se neuhnat a doběhnout na pohodu. Jenže Aiko po poznámce své paničky, že jsou první a do cíle zbývalo 15 km, napálil tempo a první pozici udržel. Helena s Aikem nečekaně zvítězili, nikdy nekalkulovali, že by mohli zvítězit a na Šumavě z toho bylo první místo v kategorii Long dogtrekking ženy v čase 9:26 hodin. Největší zásluhou na úspěchu má Aiko.
Helena

1.místo na trase Half mix 46,5 km Horskávýzva Šumava. Po poznávací běžecko - turistickéšumava veselí dovolené na Islandu, kde Petr běžel Laugavegurinn ultratrail, jsme rovnou z letiště přebalili kufry a hurá na závod na Šumavu. Nohy byly unavené a přesto vůle zvítězit byla silnější. Prvních 20 km bylo náročných, neběželo mi to ani z kopce, natož pak do kopce... Ale Petr mi pomáhal jak se dalo. Druhá polovina už byla lepší a asi 10 km před cílem jsme se dostali na první místo a to už nepustili.