Hlavní partner

Závody 2018 listopad

Lívancový pohárlívanec
3. 11. 2018, Praha
V pražské Stromovce dochází v posledních letech k zásadním úpravám, díky kterým se park stává velmi pěkným místem pro trávení volného času. Tyto úpravy tentokrát zasáhly do závodu Lívancového poháru. Podél tratě se totiž objevil výkop, takže běžci tentokrát museli počítat s užším startovním prostorem a především dávat pozor, aby do příkopu v zápalu boje nespadli.
Z našich členů si v kategorii muži nejlépe vedl Tomáš Dvořák. V kategorii ženy pak s 26. místem Kája Hanáková. V námi nejvíce obsazené kategorii kluci (8 zástupců) si skvěle vedl Max Kroutil, který skončil na 3. místě. A v kategorii holky si nejlépe vedla Natálka Kühnelová s 10. místem.
No a malá kuriozitka. Náš nový běžec v kategorii kluci Vilda Kostříž přišel před závodem za předsedou a říká mu: "Minule a předminule jsem byl sedmý, to je dobrý, co!". Předseda na to prohodil: "Tak budeš dneska zase sedmý." A ejhle, fakt byl!!!

Večerní běh městem Čelákovice
17. 11. 2018, Čelákovice
Jen co se na Čelákovice snesla tma, vystartovaly na trať Večerního běhu městem Čelákovice juniorské kategorie. My měli zástupce až v dospěláckých kategoriích. Na 3km ženské trati běžely Péťa Dvořáková a Eva Tatarová. V mužské kategorii V49 na trati 6,5 km se účastnil Tomáš Dvořák.

Ďáblice

Vodácký přespolní běh
18. 11. 2018, Praha
Letos přivítalo účastníky Vodáckého přespolního běhu v Dáblickém háji počasí pod nulou. Až se startem prvních dětských kategorií se sluníčko vyhouplo nad horizont a bylo trochu přívětivěji. Na trati 320 m vybojovaly ve svých kategoriích Adélka Kocourková 10. místo a Maruška Tatarová 12. místo. Na trati 680 m se podařilo Týně Vajglové doběhnout na výborném 3. místě. Mezi dospělými jsme měli jednonoho zástupce. Tím byl Tomáš Dvořák, který v kategorii V40 obsadil 16. místo.