Závody 2018 prosinec

Lívancový pohárlívanec
1. 12. 2018, Praha
Tak máme za sebou poslední letošní kolo Lívancového poháru. A jak se na prosincový běh sluší, byl na sněhu. Dobré výsledky opět zaznamenaly naše děti. V kategorii kluci si nejlépe vedl Max Kroutil, který skončil na 5. místě. Výborně si v kategorii holky vedla Maruška Tatarová, která doběhla na 6. místě.
A plynule můžeme přejít k celkovým výsledkům Lívancového poháru 2018. V kategorii muži se za náš spolek nejlépe umístil Tomáš Dvořák na 22. místě. Na lednové vyhlašování prvních sedmi se může těšit Kája Hanáková, která v kategorii ženy skoncila na 7. místě. Jen těsně vyhlašované stupně unikly v kategorii kluci Vítkovi Suchému a Maxu Kroutilovi, kteří se celkově umístili na 8. a 9. pozici. Nejlepší výsledky jsme dosáhli v kategorii holky. Zde máme i celkově nejlépe umístěnou zástupkyni Natálku Kühnelovou, která skončila na skvělém 4. místě. Druhou běžkyní na vyhlašovaných pozicích je Maruška Tatarová, která se v posledním závodě nevzdala a zabojovala ze všech sil, což jí vyneslo 7. místo v celkovém pořadí.
Všem našim umístěným zástupcům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci. A všichni se již těšíme na první kolo ročníku 2019!!!

Winter SkyRace
1. 12. 2019, Ještěd
Závodu Winter SkyRace Ještěd se zúčastnili dva naši běžci. Petr Veselý zdolal horskou trať o délce 21,5 km za 2:50:41. Milan Hanák se vydal na trať o délce 11,5 km, kterou uběhl za 2:09:16.

harfa

Mistrovství ČR ve šplhu na laně
15. 12. 2018, Praha
V sobotu v obchodním centru Harfa proběhlo mistrovství ČR ve šplhu na laně. Závod měl výbornou atmosféru, troufám si říci, že byl za poslední roky jedním z nejlepších. V kategorii Masters jsem obsadil 2. místo. Nejlepšího času jsem dosáhl ve 2. kole a to 11,62 vteřin. Očekávaný atak na svůj osobní rekord se vlivem zdravotního stavu (střevní problémy) neuskutečnil, ale i tak jsem byl s výkonem spokojený.
Šplhoun Lub

lysá

Silvestrovský běh
31. 12. 2019, Lysá nad Labem
Rok 2018 jsme opět ukončili Silvestrovským během v Lysé nad Labem. A hned první juniorský závod, ve které běžel náš člen, dopadl na výbornou. Nicolas Schejbal totiž obsadil na trati 800 metrů 1. místo! Mezi juniorkami uspěla Týna Vajglová, která doběhla na trati 1 500 metrů na 2. místě. Mezi dospěláky si nejlépe vedla Kája Hanáková. Ta ve své kategorii obsadila také 2. místo. Dalšími našimi účastníky byli Petra a Tomás Dvořákovi.