Závody 2019 červen

Zmrzlinový běhzmrzlinový
1. 6. 2019, Praha
V rámci Lívancového poháru došlo letošní rok nově k zařazení štafetového běhu. Odměnou za účast tentokráte nebyl lívanec, ale jak název napovídá zmrzlina. Našemu spolku se podařilo postavit celkem šest čtyřčlenných týmů. Nejlépe se vedlo klučičí štafetě Atlet Šestajovice D, která doběhla v kategorii děti na 1. místě. To taky kluci náležitě ne stupních vítězů oslavili tryskajícím šáněm. I další naše dětské štafety si vedly dobře, když skončily na 4. a 5. místě. Mužské štafetě medaile těsně unikla, naši pánové se museli smířit se 4. místem a bramborovou medailí. V nejvíce obsazené katerorii (otevřená) jsme měli dva týmy. Tým B se umístil na 8. místě a tým C na 20. místě.

mud dog
Mud Dog Race
1. 6. 2019, Sokolov
1. 6. 2019 jsem byla s Aikem a Indiem na MUD DOG RACE 2019, byl to závod plný překážek a náš tým pod názvem Eskadra Puňta a Alík, vybojoval první místo v týmech. Indie se umístil na druhém místě v týmech.
Jak náročný to bylo? První větší jáma a už jsem seděla v jílu bez boty, bez čipu, takže vylovit botu, vylovit čip a šup dál....fotka mluví za vše.
Helena a Aiko

Eleven 1/2marathon Praha - Brandýs
9. 6. 2019, Zeleneč
Závod se startem v sousední Zelenči běžela Kája Hanáková. Trať zvládla za 1:53:36, což jí vyneslo 8. místo v kategorii.

lub

Mistrovství ČR v atletice veteránů na dráze
15. 6. 2018, Svitavy
Za velmi nepříznivého počasí pro vytrvalecké tratě (dusno před bouřkou, teplota přes 30 stupňů) jsem na velmi pěkném stadionu ve Svitavách běžel mistrovský závod na  5 000 m. Pořadatelům patří velký dík za to, že jsme měli v každém kole v cílové rovince možnost využít  mokré houbičky a pití. V závodě jsem obsadil 3. místo v čase 19:52 minut.

Luba Jokel

jarov

Jarov - Károv
23. 6. 2019, Jarov
Před začátkem nedělního závodu do kopce docela pršelo. Chvíli před samotným startem se počasí umoudřilo a pršet přestalo. Tříkilometrovou trať jsme tak běželi ve velmi příjemném svěžím vzduchu. Naši běžci si vedli ve svých kategoriích takto: Petra Dvořáková 3., Luba Jokel 3., Jonáš Menclík 4., Tomáš Dvořák 11.