Závody 2019 prosinec

Lívancový pohár
7.12.2019, Praha
Získat poslední body do Lívancového poháru 2019 mohli závodníci v sobotu 7. 12. Toho z našich běžců využil především Luba Jokel, který mezi muži skončil na skvělém 3. místě. Mezi ženami si opět vedla nejlépe Olga Kostřížová na 32 místě. Vilda Kostříž si zase nejlépe vedl v kategorii kluci, kde doběhl na 14. místě. V kategorii holky jsme tentokrát zasoupení neměli.

A jak dopadl celý pohár? Zde jsou naši nejlepší v kategoriích (v závorce je celkový počet běžců v kategorii):

14. 12. 2019, Praha
Výborná atmosféra, skvělé výkony, osobní spokojenost s výkonem. Tak bych ve stručnosti charakterizoval letošní mistrovství. V kategorii Master jsem obsadil 2. místo (skoro tradice) letošním nejlepším výkonem, a to hned z 1. kola 12,30 s.
Šplhoun Lub

Českobrodská vánoční desítka
22. 12. 2019, Český Brod
Teplota vzduchu se sice blížila nule, ale bylo bezvětří. Takže se běželo skvěle. Český Brod přivítal naše tři běžce na známé trati mezi autokempem a lesní otočkou v Dolánkách. Ve své kategorii si nejlépe vedl Luba Jokel, který s časem 40:25 doběhl na 8. místě. S časem 47:38 skončil na 37. místě Tomáš Dvořák. Naše zástupkyně mezi ženami Petra Dvořáková trať zdolala za 58:11 čímž vybojovala 12 místo.

lysa

Silvestrovský běh
31.12.2019, Lysá nad Labem
Poslední závod roku 2019 nás čekal v Lysé nad Labem. Místní Sokol opět připravil dětské tratě, pro ženy trať 3 km, pro muže 6 km. Našim dětem se podařilo dohromady v různých kategoriích získat všechny tři medaile. Zlatou vybojoval Honta Tatar, stříbrnou Nicolas Schejbal a bronzovou Maruška Tatarová. Mezi dospělými si vedli dobře naše ženy. Zlatá medaile nám sice unikla, ale stříbrnou přivezla Kája Hanáková a bronzovou Déňa Dvořáková.