Závody 2020 březen

lívanec

Lívancový pohár
7. 3. 2020, Praha
Sychravé počasí provázelo březnové kolo Lívancového poháru. Účast našich běžců utrpěla jarními prázninami, takže oproti jiným kolům stálo na startu závodu pouze pět Atletů. V kategorii muži si nejlépe vedl Tomáš Dvořák na 40. místě. Ve stejné kategorii skončil na 67. místě Lukáš Kühne. V kategorii ženy jsme tentokrát nikoho neměli. V kategorii kluci skončil 12. Víťa a 15. Matouš Suchý. Agy Kühnelová skončila v kategorii holky na 15. místě.

Kbelská 10

Mistrovství ČR atletiky veteránů v hale
7. 3. 2018., Jablonec
Již 30. ročník mistrovství proběhl v hale v Jablonci. Zúčastnilo se na 200 atletek a atletů, kdy některým bylo i přes 90 let. To pro některé z nás může být dobrý příklad toho, že běhat, skákat, vrhat, házet lze opravdu v každém věku. V kategorii do 59 let jsem na trati 3 000 metrů obsadil 3. místo a na trati 1 500 metrů místo osmé.