Závody 2022 červenec

livanec

Lívancový pohár
2. 7. 2022, Praha
Naším prvním prázdninovým závodem byl Lívancový pohár. I přes čas dovolených se na startu sešlo poměrně dost závodníků, takže o zajímavé běžecké souboje nebyla nouze. A tako si nejlépe vedli naši běžci v jednotlivých kategoriích: kategorie Muži - Luba Jokel, 3. místo, 12:15, kategorie Ženy - Anna Hubálková, 16. místo, 16:12, kategorie Kluci - Jan Svoboda, 3. místo, 8:00, kategorie Holky - Agáta Kühnelová, 8. místo, 10:23.

Kazín - Cukrák
19. 7. 2022, Kazín
Od břehu Berounky až k vysílači Cukrák. 2 780 m dlouhá trať. Převýšení 210 m. Teplota 36 °C. To čekalo na účastníky 13. závodu běžeckého seriálu Běhy do kopců v Praze a okolí. I přes náročné podmínky se dostavilo hodně závodníků. Ty potrápil především závěrečný úsek tratě, který měl podobu velmi strmého stoupání. Za náš spolek se závodu účastnil Tomáš Dvořák. Tomáš trať zaběhl za 17:01. Tento čas stačil na 8. místo v kategorii M50-59.

Libeř - Radlík
23. 7. 2022, Libeř
Hned od startu strmé stoupání. To byl začátek 14. závodu běžeckého seriálu Běhy do kopců v Praze a okolí. Trať o celkové délce 2,47 km měla převýšení 170 m. Náš spolek zde reprezentoval Tomáš Dvořák, který závod zaběhl v čase 13:43 a skončil v kategorii M50-59 na 7. místě.

slivenec

Běh za Sliveneckou saní
26. 7. 2022, Praha
Běžecký seriál Běhy do kopců v Praze a okolí pokračoval hned po třech dnech. Dalším jeho závodem byl Běh za Sliveneckou saní. Tento závod má délku 2,54 km a převýšení 135 m. I tento závod zahajuje prudké stoupání hned od startu. Za Atleta se závodu zúčastnil Tomáš Dvořák. Tomu se závod poměrně vydařil, když skončil ve své kategorii na 4. místě s časem 12:54.