Závody 2022 prosinec

Lívancový pohárlivanec
3. 12. 2022, Praha
Poslední letošní závod Lívancového poháru se běžel v pražské Stromovce v sobotu 3. 12. Celková účast běžců byla tentokrát menší. O to více se do závodu pustili s vervou ti běžci, kteří bojovali o celkové umístění v poháru, a měli tak v tomto posledním závodě příležitost vybojovat dobrý počet bodů. A tako si nejlépe vedli naši běžci v jednotlivých kategoriích (po započtení věkového koeficientu): kategorie Muži - Tomáš Dvořák, 27. místo, 14:14, kategorie Ženy - Natálie Kühnelová, 20. místo, 16:51, kategorie Kluci - Vilém Kostříž, 6. místo, 7:17, kategorie Holky - Tereza Skalická, 8. místo, 10:48.

Celkové výsledky Lívancového poháru 2022
(v poháru se vyhlašuje prvních sedm míst v každé kategorii)
Kategorie Muži: Na stupně vítězů dosáhl Luba Jokel, který skončil na skvělém 2. místě. O pár bodů unikly rozšířené stupně Tomášovi Dvořákovi, který skončil na 8. místě. V této kategori se poháru účastnilo celkem 354 běžců.
Kategorie Ženy: Nejlépe z našich si v této kategorii vedla Natálie Kühnelová, která skončila na výborném 10. místě. V této kategorii se poháru účastnilo celkem 220 běžkyň.
Kategorie Kluci: Naši kluci letos dosáhli velmi pěkných výsledků. Na rozšířené stupně vítězů se probojovali Jan Svoboda na 4. místě a Vilém Kostříž na 6. místě. Těsně za vyhlašovanými pozicemi, na 8. místě, skončil Matouš Suchý. V této kategorii se poháru účastnilo celkem 76 běžců.
Kategorie Holky: I zde jsme dosáhli na rozšířené stupně vítězů, a to díky Agátě Kühnelové, která se umístila na krásném 4. místě.