Závody 2023 únor

Lívancový pohárlivanec1
4. 2. 2023, Praha
Druhý závod letošního běžeckého Lívancového poháru se běžel za poměrně chladného počasí. To však běžce neodradilo od toho, aby se postavili na start tohoto oblíbeného klání. Než proběhlo vyhlášení livanec2samotného únorového závodu, byly ještě dovyhlášeni nejlepší běžci loňského ročníku, kteří se nemohli dostavit na minulé vyhlašování. Mezi nimi byl i Vilda Kostříž, kteří v loňském poháru v kategorii Kluci skončil na skvělém 6. místě. Gratulujeme.
A takto si nejlépe vedli naši běžci v jednotlivých kategoriích (po započtení věkového koeficientu): kategorie Muži - Luba Jokel, 1. místo, 12:14, kategorie Ženy - Gabriela Faltýsková, 32. místo, 16:04, kategorie Kluci - Matouš Suchý, 2. místo, 6:52, kategorie Holky - Rozárka Humajová, 6. místo, 11:42.

Vaše liga
18. 2. 2023, Praha

V sobotu 18. února proběhl tradiční běh podél řeky Vltavy, který se pořádá každý měsíc. Běžci tak mají možnost srovnávat své výkony na stejné trati. V závodě na 5 km jsem časem 19:39 min obsadil celkové 17. místo (z 91) a 8. místo (z 27) v kategorii 40 let a více.