Závody 2023 září

Lívancový pohárlivanec
2. 9. 2023, Praha
V pražské Stromovce pokračoval Lívancovým pohár dalším běžeckým závodem. Po prázdninách a dovolených opět narostl počet účastníků. Konkurence tak byla veliká. O to více bylo na běžcích vidět bojové nasazení...a s blížící se závěrečnou částí sezóny také snaha o co nejvíce bodů do poháru. Na bednu se z našich běžců dostal Matouš Suchý, konkrétně doběhl na 3. místě.
A takto si nejlépe vedli naši běžci v jednotlivých kategoriích (po započtení věkového koeficientu): kategorie Muži - Luba Jokel, 5. místo, 12:50, kategorie Ženy - Gabriela Faltýsková, 19. místo, 16:10, kategorie Kluci - Matouš Suchý, 6. místo, 6:53.

jenstejn

Jenštejnská pětka
2. 9. 2023, Jenštějn
Součástí závodů Jenštejná pětka jsou i závody dětských kategorií. Z našich členů se závodu zůčastnila Kája Partynglová, která vyhrála svou kategorii. Její brácha Filip doběhl ve své kategorii na pěkném 4. místě.

zavist

Zbraslavská Závist
2. 9. 2023, Zbraslav
Pohár běhů do kopců v Praze a okolí měl před sebou ještě tři závody, ale Zbraslavské Závisti jsme se účastnili jako posledního. Byla to pro nás tedy poslední šance získat body do poháru a získat tak dobré umístění v celkovém pořadí. To se podařilo naší běžkyni Gabriele Faltýskové, která závod dokončila na 3. místě a zajistila si tak celkové 2. místo v poháru. Tomáš Dvořák doběhla na 6. místě, což bude v celkovém poháru znamenat umístění někde za hranicí první desítky.

Mladé Běchovice
16. 9. 2023, Praha
Na 58. ročníku závodů Mladé Běchovice reprezentovala náš spolek Kája Partynglová, a to v kategorii Běžecké naděje VI - dívky. Její výkon byl tentokrát omezen nachlazením. Přesto Kája bojovala a v silně obsazeném běhu získala s časem 1:05 na trati o délce 300 m 14. místo .

Jirenský běh na vrchol
26. 9. 2023, Jirny
Dětské závody a přespolní běhy se konaly 23. 9. 2023 v sousedních Jirnech. Dobře si vedli naši nejmladší běžci. Kája Partynglová vyhrála závod na 400 m, na téže trati doběhla třetí Terka Skalická. V závodě na 1 500 m se v dětské kategorii umístil Jan Svoboda, který oba dokončil na 3. místě. Mezi dospělými se z naši umístili v závodě na 1 500 m na druhém místě Verča Partynglová a na 3. místě Martin Svoboda.