Hlavní partner

Závody 2024 leden

Lívancový pohárLívanec
6. 1. 2024, Praha
První sobotu tohoto roku jsme se vydali na úvodní závod Lívancového poháru 2024. Tento závod měl slavnostní atmosféru, protože se zde vyhlašovaly celkové výsledky za rok 2023. Nejdříve ale byli oceněni ti běžci, kteří se v roce 2023 účastnili všech závodů poháru. Z našich členů to byli Dáša Svobodová, Honza Svoboda a Tomáš Dvořák. Pak už přišlo vyhlášení nejlepších běžců v jednotlivých kategoriích. V kategorii Kluci jsme měli vyhlášeny dva úspěšné běžce. Na 5. místě Honzu Svobodu a na 7. místě Matouše Suchého. Velkého úspěchu jsme dosáhli v kategorii muži, kterou zvítězil náš člen Luba Jokel.
V lednovém závodě se sešlo našich běžců jen poskromnu. Nejlépe si vedli v kategorii kluci Honza Svoboda, v kategorii Holky Kája Partynglová a v kategorii Muži Tomáš Dvořák.
foto: cs.srichinmoyraces.orgJablonec

Novoroční hala
13. 1. 2024, Jablonec nad Nisou
druhou lednovou sobotu TJ LIAZ Jablonec nad Nisou uspořádal pro nejmladší atlety přípravek a minipřípravek halové závody. Za Atlet Šestajovice se trojboje zúčastnila Kája Partynglová, pro kterou to byly vůbec první halové závody. Z celkového počtu 39 závodnic obsadila celkové 19. místo, přičemž letošní sezónu v jednotlivých disciplínách zahájila těmito výkony: běh 50 m v čase 08:67, běh 300 m za 59:62, skok do dálky 3,20 m.